Competitie

Jeugdtrainingen

Wedstrijdverslag

a.s. maandag 12 juni zal de Falcoburcht tijdens de jeugdtraining met de auto niet bereikbaar zijn, dit i.v.m. televisieopnames

in het centrum.

Als men vanavond de Falcoburcht te voet wil bereiken, kan dit enkel kan via de Grotestraat. De Kerkstraat is helemaal afgesloten.

Verder zullen komende week (maandag en vrijdag) de laatste trainingen van het seizoen plaatsvinden.

De trainingen voor het nieuwe seizoen beginnen weer op maandag 21 augustus, derhalve ook op vrijdag 25 augustus.

Wij wensen jullie een fijne vakantie toe!

Falco 1 Kampioen

kampioen

Heren 1 moest in het hol van de leeuw proberen 4 punten te behalen tegen de naaste concurrent, Westa, voor het kampioenschap.

Uitstekende wedstrijden van beide kanten werden gespeeld,met minimaal verschil gewonnen of verloren. Om elk wedstrijdpunt werd gestreden.
Bij een 4-3 achterstand wist Marcel Hendriks het beslissende 4e punt voor de Valkenburgse formatie te scoren waardoor het kampioenschap in de hoofdklasse een feit werd.
Een leuke opsteker voor Falco dat komende week 65 jaar bestaat.
Het kampioenteam bestaat uit Wally Hendriks, Marcel Hendriks, Robert Kengen, Mitch Rouwette en Stephan Geurts.
Falco 2 verloor nipt met 6-4 in Brunssum.
Bas Thijssen was de man van de wedstrijd met 3 mooie overwinningen.
Dit team heeft zich mooi in de 2e klasse gehandhaafd.
Jeugd 1 kon het niet bolwerken tegen Westa en verloor kansloos met 10-0
Jeugd 4 won knap van de koploper uit Sittard, 3-2.
Helaas komt dit team net een aantal punten tekort om deel te nemen aan de play-offs.
Maar als debutant in de 3e klasse hebben ze het uitstekend gedaan.
Jeugd 5 blijft winnen, nu met 4-1 van Westa.
De punten werden behaald door Bram Starren, Tessa van Drongelen en Kai Kengen.
Dit team heeft als koploper de reguliere competitie afgesloten en zal samen met jeugd 7 deelnemen aan de play-off wedstrijden voor promotie.
Jeugd 6 sloot de reguliere competitie af met een mooie 4-1 overwinning op Schimmert.
Joep Jammertzheim won 2x, Kyra Geurts 1x. Samen werd ook het dubbelspel gewonnen.

Wedstrijdverslag 15 april

Uitslagen

Falco 1 schoot uit de startblokken tegen Landgraaf 1 en nam al snel een 6-0 voorsprong.

Met een mooie 8-2 overwinning gaat Falco nog steeds aan de leiding in de Hoofdklasse.
Zaterdag wacht de zware uitwedstrijd tegen de nummer 2 van de ranglijst, Westa.
In deze laatste wedstrijd van de voorjaarscompetitie zal de beslissing vallen over het kampioenschap.
Jeugd 1 kon ondanks goed spel niet verrassen tegen Sittard.
Enkele wedstrijden werden nipt verloren.
Alleen Mike Eggen wist de Valkenburgse eer te redden, 1-9.
Jeugd 2 behaalde in Heerlen de maximale score, 5-0 winst.
Ian Lardenoije en Glenn Tillemans zorgden voor dit mooie resultaat.
Jeugd 5 speelde een uitstekende wedstrijd in Weert tegen Megacles.
Enkele wedstrijden werden nipt gewonnen waardoor een mooie maar ietwat geflatteerde maximale score werd behaald, 5-0.
Kai Kengen won zijn beide enkelspellen, Bram Starren en Kyra Geurts wonnen beide éénmaal en gezamenlijk werd ook het dubbelspel gewonnen.
Jeugd 5 neemt door dit uitstekende resultaat de leiding in de 5e klasse en kan zich gaan opmaken voor de play-off wedstrijden.
Jeugd 6 speelde eveneens in Weert en gaf de tegenstanders goed partij maar kwam enkele malen net niet tot winst.
Hierdoor werd een onterechte 5-0 nederlaag geleden.

Wedstrijdverslag 1 april

Uitslagen

Heren 1 trof in de Falcoburcht het sterke TTC uit Tegelen.

Na een 3-2 voorsprong voor Falco nam de formatie uit Tegelen met 3 overwinningen op rij het heft in handen.
De laatste 2 wedstrijden werden echter door Falco in winst omgezet, waardoor een 5-5 gelijkspel een terechte uitslag werd.
Wally Hendriks verzorgde 2 punten, Robert Kengen en Stephan Geurts wonnen beiden éénmaal. Het dubbelspel werd ook door Falco gewonnen.
Falco 2 had helaas geen schijn van kans tegen Megacles uit Weert.
De Valkenburgse eer kon niet worden gered, 0-10
Jeugd 1 kon niet verrassen tegen Hutaf uit Huissen. Er werd met 9-1 verloren.
Mike Eggen kwam éénmaal tot winst.
Jeugd 2 verloor nipt van Megacles, 3-2.
Zowel Jacky Tillemans als Ian Lardenoye wisten één wedstrijd te winnen.
Jeugd 3 deed uitstekende zaken door TTCN uit Nederweert op een 5-0 nederlaag te trakteren.
Robbie Kengen en Niels Janssen waren deze week niet te kloppen.
Dit team heeft zich al zo goed als zeker geplaatst voor de play-offs.
Jeugd 4 gaf uitstekende tegenstand aan Destatec uit Swalmen maar kon enkele malen net niet tot winst komen.
De 5-0 nederlaag was erg geflatteerd. Deelname aan de play-offs is nog mogelijk maar zal moeilijk worden.
Jeugd 7 trakteerde het nog ongeslagen Brunssum op de eerste nederlaag van de competitie, 3-2.
Tessa van Drongelen deed het uitstekend met 2 overwinningen, Kyra Geurts won éénmaal.

Wedstrijdverslag 18 maart

Uitslagen

Falco 1 speelde de topper tegen de nummer 2 van de ranglijst, Westa uit Wessem.

Falco schoot uit de startblokken en nam een 3-0 voorsprong.
Het sterk spelende Westa wist zich terug te knokken in de wedstrijd en maakte het de Valkenburgse formatie erg moeilijk.
Een goede wedstrijd werd met 6-4 door Falco gewonnen.
Alle drie de Falco spelers, Robert Kengen, Mitch Rouwette en Stephan Geurts kwamen 2x tot winst.
Falco 2 deed uistekende zaken door Brunssum met 6-4 te verslaan.
Mario Erkens was met 3 overwinningen de gevierde man.
Jean-Pierre Haenen scoorde 2 punten. Ook het dubbelspel was een punt voor Falco.
Jeugd 1 speelde sterk tegen Westa maar verloor enkele wedstrijden nipt.
Hierdoor was de 8-2 nederlaag erg geflatteerd.
Daan vd Klugt en het dubbelspel zorgden voor de punten.
Jeugd 3 trof in Destatec uit Swalmen een sterke tegenstander.
Alleen Robbie Kengen wist de Valkenburgse eer te redden, 4-1 nederlaag.
Jeugd 4 leed een kleine nederlaag tegen Westa, 3-2.
Maurits Dautzenberg was met 2 overwinningen de man van de wedstrijd.
Jeugd 6 won met ruime cijfers van Kluis uit Geleen, 4-1.
Lucas Hammink won 2x en Joep Jammertzheim 1x. Gezamenlijk werd ook het dubbelspel gewonnen.

Wedstrijdverslag 11 maart

Uitslagen

Heren 1 had een zware dobber aan Landgraaf 1 en won nipt met 6-4.

Wally Hendriks wist ook nu weer 3x tot winst te komen. Mitch Rouwette voegde daar nog 2 punten aan toe en ook het dubbelspel werd door Falco gewonnen.
Falco 1 blijft koploper in de Hoofdklasse en ontvangt zaterdag de nummer 2 van de ranglijst, Westa uit Wessem.
Falco 2 ging op bezoek bij Ready uit Broekhem.
De Valkenburgse derby werd nipt verloren, met 6-4.
Bas Thijssen 2x, Stephanie de Gijsel 1x en het dubbelspel zorgden voor de punten van Falco.
Jeugd 1 verloor met 7-3 in Sittard en zit in de hoek waar de klappen vallen.
Jelle Wijckmans kwam 2x tot winst en Daan vd Klugt 1x.
Men zal spoedig wedstrijden moeten gaan winnen om de onderste regionen van de ranglijst te verlaten.
Jeugd 2 verloor met 4-1 in Sittard.
Ian Lardenoije wist de Valkenburgse eer te redden.
Jeugd 3 verloor eveneens met 4-1 in Sittard.
Hier wist Robbie Kengen 1x tot winst te komen.
Jeugd 4 speelde een goede, gelijkopgaande wedstrijd tegen TTCN uit Nederweert.
Er werd nipt verloren, 3-2.
Jonah Erkens won een enkelspel en samen met Maurits Dautzenberg won hij ook het dubbelspel.
Jeugd 5 trof het sterke Brunssum. Een goede wedstrijd werd met 3-2 verloren.
Kai Kengen en Joep Jammertzheim zorgden voor de 2 mooie punten.
Jeugd 7 deed het uitstekend in Wessem tegen Westa, 4-1 winst.
Kyra Geurts won beide enkelspellen. Tessa van Drongelen won 1 enkelspel en samen met Romy van Houdt won ze ook het dubbelspel.

Wedstrijdverslag 18 februari

Uitslagen

Falco 1 trad in de Falcoburcht aan tegen het sterke Westa uit Wessem.

Al snel stond er een 1-3 tussenstand op het scorebord. De Valkenburgse formatie herstelde zich knap en won nipt met 6-4.

Stephan Geurts 3x, Robert Kengen 2x en Mitch Rouwette zorgden voor de Valkenburgse punten.
Falco 2 won ook met 6-4. Hier nam Stephanie de Gijsel met 3 overwinningen het team op sleeptouw.
Bas Thijssen won 2x en ook het dubbelspel was een punt voor team 2.
Jeugd 2 verloor met 4-1 van Heerlen.
Jacky Tillemans speelde 2 goede wedstrijden en wist met 1 winstpartij de Valkenburgse eer te redden.
Jeugd 3 en jeugd 4 speelden tegen elkaar.
Jeugd 3 won nipt met 3-2. Niels Janssen was met 2 overwinningen de gevierde man bij team 3.
Maurits Dautzenberg en Jonah Erkens zegevierden beide eenmaal voor team 4.
Het dubbelspel was een prooi voor team 3.
Jeugd 5 speelde tegen jeugd 7 een uitstekende wedstrijd en won met 5-0.
Goede wedstrijden van beide teams werden gewonnen door Kai Kengen en Bram Starren.
Jeugd 6 trof in Wessem een zeer sterke tegenstander en verloor met 4-1.
Allen het dubbelspel was een prooi voor Falco, dit werd gewonnen door Tessa van Drongelen en Joep Jammertzheim.

Wedstrijdverslag 11 februari

Uitslagen

Heren 1 speelde afgelopen zaterdag in Tegelen tegen de plaatselijke TTC.

Men schoot uit de start blokken en nam een ruime voorsprong, 6-0.
Uiteindelijk ging men huiswaarts met een zeer verdienstelijke 8-2 overwinning.
Wally Hendriks en Mitch Rouwette bleven 3x ongeslagen, Marcel Hendriks en het dubbelspel zorgden voor de overige 2 punten.
Falco 2 deed goede zaken en won in Weert met 6-4.
Hier was Jean-Pierre Haenen de gevierde man met 3 overwinningen.
Mario Erkens 2x en Patrick Jammertzheim 1x zorgden voor de resterende punten.
Jeugd 1 heeft het zwaar in de Landelijk C klasse. In Huissen werd nipt met 6-4 verloren.
Jelle Wijckmans speelde zeer verdienstelijk en won 2x. Daan vd Klugt en Mike Eggen voegden ieder nog een punt aan toe.
Jeugd 4 behaalde een knappe overwinning in Vijlen, 3-2 winst.
Zowel Maurits Dautzenberg als Jonah Erkens wonnen ieder 1x. Samen werd ook het dubbelspel gewonnen.
Jeugd 5 speelde een puike wedstrijd in Geleen, 5-0 winst.
Bram Starren won 2x, Kai Kengen en Joep Jammertzheim 1x.
Kai en Joep wonnen ook samen het dubbelspel.
Kai maakte zo een zeer succesvol competitiedebuut.
Jeugd 7 speelde in Heerlen en won net zoals jeugd 5 met 5-0.
Tessa van Drongelen en Bram Janssen waren beide niet te kloppen en ook het dubbelspel was een prooi voor het Valkenburgse duo.
Hier maakte Bram Janssen zijn succesvolle competitiedebuut.

Wedstrijdverslag 28 januari

Uitslagen

Heren 1 maakte een uitstekende competitiestart door Heerlen 1 met 8-2 te verslaan.
Wally Hendriks en Robert Kengen bleken een maatje te groot voor de opponent en wonnen ieder 3x.
Marcel Hendriks behaalde 1 overwinning en ook het dubbelspel was een prooi voor de Valkenburgers.

Senioren 2 maakte een stroeve start en verloor met 7-3 van Sittard.
Stephanie de Gijsel toonde een goede vorm en kwam 2x tot winst.
Het derde punt werd behaald door Patrick Jammertzheim.

Jeugd 1, uitkomend in de Landelijke C klasse, kende een beroerde start en verloor met 9-1.
Alleen het dubbelspel werd gewonnen.

Jeugd 3 startte uitstekend en won redelijk gemakkelijk met 4-1 van Vijlen 1.
Robbie Kengen scoorde 2x en Niels Janssen 1x. Het dubbelspel werd ook door Robbie en Niels gewonnen.

Jeugd 7 kon een nipte 3-2 nederlaag ondanks een 2-0 voorsprong niet voorkomen.
Tessa van Drongelen en Kyra Geurts wonnen beide een uitstekende wedstrijd.
Romy van Houdt maakte haar competitiedebuut.

Jeugd 4 kampioen!

falco-4-kampioen

Jeugd 4 behaalde in Sittard in de play-offs het kampioenschap in de 4e klasse nadat ze in de reguliere competitie als eerste waren geëindigd.
In de spannende finale werd Elsloo met 3-2 verslagen.
Het kampioenteam bestaat uit Maurits Dautzenberg en Jonah Erkens.

Jeugd 2 kon de favorietenrol niet waar maken en verloor nipt de eerste wedstrijd, waardoor het team geen kans maakte op het kampioenschap.
Om de derde plaats speelden Ian Lardenoije en Jacky Tillemans echter uitstekend en wisten ze mooie 4-1 overwinning te behalen op Heerlen.

Jeugd 3 deed het goed en wisten de 5e plaats in de competitie te behalen nadat ze verleden jaar naar deze klasse zijn gepromoveerd. Een goede prestatie van Robbie Kengen en Niels Janssen.

De benjamins van Falco sloten de competitie af met de 6e plaats.
Zij hebben voor de eerste keer deelgenomen en hebben zich kranig verweerd.